loading
  • Veelgi suurem keskendumine kliendile ja edasimüüjate tulemuslikkusele
  • Fookuses on kiire kasvuga mahusegmendid koos kolme uusesitlusega 2020. aastaks: täiesti uus Corsa, Vivaro ja Mokka X-i järeltulija
  • Vastavus CO2 nõuetele läbi moodsaima tehnoloogia: neli elektrisõidukit 2020. aasta lõpuks; kogu mudelivaliku elektrifitseerimine 2024. aastaks; veelgi täiustatumad sisepõlemismootorid

Rüsselsheim. Opel jätkab PACE! plaani mudeliprogrammi elluviimist, et vastata klientide vajadustele ja drastilistele üle-euroopalistele CO2 nõuetele, mis hakkavad kehtima 2020. aastal. Tulevane mudelivalik tagab jätkusuutliku ja eduka tuleviku nii ettevõttele kui ka edasimüüjate võrgustikule. Alates 2019. aasta algusest kuni 2020. aasta lõpuni esitleb Opel kaheksat täiesti uut või värskendatud mudelit, investeerides eelkõige suure mahuga ja kasumlikesse segmentidesse. Selleks ajaks pakub Opel üht uusimat tootevalikut kõigi suurtootjate seas.

PACE! plaaniga on Opel selgelt pühendunud vähemalt ühe täiesti uue mudeli lansseerimisele igal aastal. Ainuüksi 2019. aastal esitleb Opel menuki Corsa uut põlvkonda ja eduka Vivaro järeltulijat nii kaubiku kui ka väikebussina. Müügile tulevad ka Combo lisaversioonid ja varustustasemed, uuendades märkimisväärselt Opeli kaubikute valikut. Äärmiselt populaarse Opel Mokka X-i järeltulija saabub müügile 2020. aastal, mängides pöördelist rolli Opeli eesmärgile kasvatada linnamaasturite müügi osakaalu 2021. aastaks 25 protsendilt 40 protsendile.

„Opel muutub elektriliseks” oli üks ettevõtte 2017. aasta novembris PACE! plaani osana võetud suundadest. Nii täiesti elektrilise viieistmelise Corsa kui ka Eisenachis tootma hakatava Grandland X PHEV tellimine algab 2019. aasta suvel. 2020. aasta lõpuks on Opelil kokku neli elektrimudelit, mis viivad elektriautode nõudluse massidesse. 2024. aastaks on olemas elektriversioon igast Opeli mudelist. Opelil on tulemas ülimalt huvitavaid lahendusi, seda nii tehnilise kui ka ökonoomsuse poolest, mille eesmärgid on muuta elektri jõul liikumine igapäevasemaks ning täiustada samal ajal ka oma sisepõlemismootoreid.

Aitamaks kaasa CO2 nõuetele vastamisele ja keskendumaks mahumudelitele, ei asendata Opel ADAMit, KARLi ja Cascadat nende elutsükli lõpus, vaid need jäävad müügile 2019. aasta lõpuni. Uue tootevalikuga jätkab Opel 2020. aastal umbes 80 protsendi katmist peavoolu turumahust, keskendudes samas veelgi rohkem efektiivsusele ning klientidele.

„Ülirangete CO2 normide kontekstis on meie vastutus kujundada jätkusuutlik tulevik Opelile ja meie edasimüüjatele läbi oma ülimalt konkurentsivõimelise sõidu- ja tarbesõidukite tootevaliku. Opel pakub sõidurõõmu ja emotsioone tekitavaid mudeleid, sealhulgas ülimalt konkurentsivõimelisi kaubikuid, nagu uus Combo ja Vivaro. Kliendid saavad osa laialdaselt uuenduslikest tehnoloogiatest ja taskukohasest autode elektrifitseerimisest,” ütles Opeli tegevjuht Michael Lohscheller. „Kõige värskeimad tiitlid, nagu Aasta Kaubik 2019 meie Combole, näitavad, et me oleme õigel teel.”

Ligi 120-aastase traditsiooniga Saksa autotootja viib kõik oma uued mudelid PSA Grupi moodsatele platvormidele ja innovatiivsetele veojõutehnoloogiatele. Opel on sel aastal muljetavaldavalt oma efektiivsust tõestanud: kogu tootevalik oli ja on edasimüüjate juures kättesaadav õigeks ajaks, mil rakendub kergsõidukite ülemaailmne ühtsustatud katsemenetluse standard (WLTP). Veelgi enam, Opel on juba täielikult valmis uueks Euro 6d-TEMP emissioonistandardiks ja pakub 127 sõiduautomudelit, mis vastavad kõigile 2019. aasta septembris kehtima hakkavatele uutele registreerimistele. „Meie pühendumus Euro 6d-TEMP standardile on osa meie strateegiast saada liidriks sõidukite saaste vähendamises ja meie kliendikeskse lähenemise põhiline tugisammas. Kes iganes täna uue Opeli ostab, ei peaks seda tehes kartma linnas sõitmise keeldu,” ütles Lohscheller.

Tagasi ülesse