loading

Opeli uue crossoveri nimeks saab Crossland XRüsselsheim. Tegemist on extra eriliste autodega. Opel pakub juba praegu kompaktset linnamaasturit MOKKA X-i, mida on Euroopas müüdud üle 600 000 auto. 2017. aasta alguses lisandub müügihitist MOKKA X-ile crossover Opel Crossland X. Uue mudeliga jätkab Opel suundumust sportlike ja ruumikate crossoverite poole. Uudne, eristuv ja põnev nimi sobib selle mudeli karakteriga suurepäraselt.

“Väikeautode kliendid soovivad rohkem emotsioone pakkuvaid autosid,” ütleb Opeli turundusjuht Tina Müller. “Me täidame need ootused Crossland X-i näol ning pakume oma klientidele mudelit, millel on põnev disain ja linnaellu sobivad eelised – uuel autol jätkub piisavalt paindlikkust linnatänavatel ja enesekindlust pikemateks sõitudeks. Crossland X on mõeldud neile, kes soovivad linnas maaelu elada, kes kasvatavad rõdul või aknalaual tomateid ja ürte ning vajavad rohkelt ruumi nii lastele kui ka turult ostetud toidukaupadele.’’

Alates aastast 2010 on linnamaasturite ja crossoverite müük viiekordistunud. Opel Crossland X annab hoogu juurde nii sellele segmendile kui ka Opeli brändi edasisele kasvupotentsiaalile. Uue crossoveri turuletoomisega lisab Opel 2017. aastal veel ühe kategooria oma juba olemasolevale mitmekesisele, ADAM’ist Zafirani ulatuvale mudelivalikule.

Tagasi ülesse