loading

Opel Crossland X sai viis Euro NCAP tärniRüsselsheim. Täna avaldatud Euro NCAP-i viimases ohutusreitingus sai Opeli B-segmendi crossover Crossland X maksimaalsed viis tärni. Hinnang põhines neljal kategoorial: täiskasvanud reisijate turvalisus, lapsreisijate turvalisus, jalakäijate turvalisus ja turvasüsteemid. Eriti hästi läks Crossland X-il külgkokkupõrketestides, kus ta sai maksimaalse punktisumma nii täiskasvanud reisijate kui ka lapsreisijate turvalisuse eest.

Lisaks standardvarustusse kuuluvatele turvavasüsteemidele nagu juhi hoiatamine tähelepanu hajumisel ja sõiduraja hoidmise süsteem pakub Opel Crossland X lisavarustusena teisigi, veelgi ohutust tõstvaid uuenduslikke süsteeme. Jalakäija tuvastamise ja automaatse hädapidurdusega avariiennetussüsteem, juhi väsimust tuvastav süsteem, kõrgtehnoloogilised täis-LED-esituled, 180-kraadine panoraam-tahavaatekaamera ning pimealade hoiatus on vaid mõned näited.

Väljast stiilne ja kompaktne, seest äärmiselt mahukas ja funktsionaalne – trendika kahte tooni värvi ja laheda crossoveri-välimusega Opel Crossland X on alates müügiletulekust märtsis suutnud võita juba rohkem kui 70 000 kliendi südame üle terve Euroopa.

Tagasi ülesse