loading
  • Klientide eelistused: kõige sagedamini tellitakse turva- ja mugavusvarustust
  • Kõige populaarsem: rikkalikuma varustusega versioon Innovation on klientide lemmik
  • Ajakirjanikud on vaimustuses: Crossland X tuli viie võrdlustesti võitjaks

Opel Crossland X: uut crossoverit on tellitud juba 50 000Rüsselsheim. Väljast värske ja kompaktne, seest äärmiselt mahukas ja funktsionaalne, lisaks trendikas kahes toonis värv ja lahe linnamaasturi-välimus – need on vaid mõned uue Opel Crossland X-i suurepärased omadused, mis on võlunud juba rohkem kui 50 000 klienti üle terve Euroopa. Tellimusi hakati vastu võtma alles märtsis ja esimesed Crossland X sõidukid saabusid Opeli müügisalongidesse vaid mõne nädala eest.

“Oleme uue Opel Crossland X-i menu pärast väga elevil. Meie uus crossover on stiilne, funktsionaalne ja kompaktne ning samas mahukas,” ütles Peter Küspert, Opeli asepresident müügi ja järelteeninduse vallas. “Ja uuenduslike tehnoloogiate ning lisade tellimine annab täiendavat kinnitust meie filosoofiast - teha moodsaimad süsteemid ja funktsioonid laiemale tarbijaskonnale kättesaadavaks.”

Lisaks klientidele võttis ka autoajakirjandus uue Opel Crossland X-i entusiastlikult vastu. Ajakirjanikele avaldas eriti muljet väikese crossoveri poolt pakutav veenev kombinatsioon stiilist, funktsionaalsusest ja mahukast sisemusest. Tänaseks on Crossland X võitnud seitse võrdlustesti viies riigis. Saksamaal tuli Crossland X võitjaks karmis konkurentsis, võites esimesed testid, mille viisid läbi Auto Bild (11. august), auto motor und sport (17. august) ja Auto Zeitung (22. august). Hollandis võitis Crossland X Auto Week’i testi (9. august), Itaalias tõid võidu Automoto (7. august) ja Poolas Auto Świat’i (21. august) testid.

Tahavaatekaamerad ja Park Assist parkimisabi muudavad parkimise stressivabaks

Umbes pooled klientidest tellivad Crossland X-i koos tahavaatekaameraga või panoraamse tahavaatekaameraga, mis suurendab tagumist vaatevälja 180 kraadini. Nagu linnasõiduks mõeldud autole kohane, soovivad 40 protsenti Crossland X-i klientidest ka eesmist ja tagumist parkimisabi ning ligi üks neljast tellijast valib uue põlvkonna täiustatud parkimisabi - süsteemi, mis tuvastab sobiva parkimiskoha ja pargib sõiduki automaatselt. Ka parkimiskohalt välja saab automaatselt sõita. Mõlemal juhul peab juht ainult pedaalidele vajutama.

LED-esitulede ja AGR-sertifikaadiga istmete tellimine on tõestus Opeli mainest kõrgtehnoloogia pakkujana

Uue Crossland X-i tellimused annavad tunnistust ka Opeli heast mainest tulede ja istmete vallas. Ligi üks viiest tellitud autost on varustatud uuenduslike täis-LED esituledega, mis tagavad ülihea nähtavuse pimedas, ning ergonoomiliste AGR-istmetega nii juhile kui ka kõrvalistujale. Opel on oma segmendi ainus tootja, kes pakub selliseid auhinnatud ja AGR-sertifikaadiga istmeid.

Kõige populaarsem mudeliversioon 50 000 tellitud Crossland X-i seas on rikkalikuma varustusega Innovation, mis tellitakse peaaegu alati kahes kontrastses värvitoonis katuse ja kerega.

Tagasi ülesse