loading

’’7/2017’’: 2017. aastal tuuakse turule seitse uut Opeli mudelitRüsselsheim. Järgmisel aastal toob Opel välja uue mudeli igas segmendis. Projekt, mis seisneb seitsme uue mudeli turuletoomises aastal 2017, kannab nime “7/2017”. Opel on valmistanud autosid aastast 1899, ent ei ole kunagi varem pakkunud nii palju uusi mudeleid üheainsa kalendriaasta jooksul. “7/2017” on ka osa laiaulatuslikumast mudelivaliku uuendamisest : perioodil 2016 – 2020 toob Opel turule 29 uut mudelit. Selle aja jooksul uueneb nii firma positsioon turgudel kui ka portfoolio täielikult.

“Nende seitsme 2017. aastal väljatuleva mudeliga saab Opelist järgmise 12 kuu jooksul täiesti teistsugune bränd,” ütleb Opeli tegevjuht Karl-Thomas Neumann. “Ampera-e’ga muudame elektrijõul sõitmise igapäevaseks asjaks. Teise põlvkonna Insignia demonstreerib uudset elegantsust, kergust ja sportlikkust. Ning oma uute B ja C segmendi linnamaasturitega liigume väga olulisele territooriumile, mis meie kasvule märkimisväärselt hoogu juurde annab.’’

Projekti “7/2017” seitse etappi

1.    Mudelivaliku tšempion: Pariisi autonäitusel esitletud Ampera-e toob 2017. aasta kevadel elektriautode valdkonda midagi täiesti uudset. Ampera-e elektrimootori sõiduulatus on oma klassi suurim ehk üle 500 km (vastavalt uuele Euroopa sõidutsüklile). Lisaks toob Ampera-e väike-keskautode klassi sportauto väärilise sooritusvõime ja viieukselise mudeli mahukuse.

2.    Uus lipulaev: uus Opel Insignia Grand Sport on kupee-stiilis kerega viieukseline sedaan, mis pakub sportlikku sõiduelamust ja oma klassi juhtivat nelikveosüsteemi. Sarnaselt oma eelkäijale, mida müüdi üle 900 000, toodetakse ka uut Insigniat Rüsselsheimi tehases.

3.    Suur sportlik universaal: sarnaselt Insignia Grand Sport’ile on ka Opel Insignia Sports Toureri juures kasutatud 2013. aasta Opel Monza ideeauto disainikeelt. Kitsaste tuledega sportlik esiosa õhkab puhast dünaamilisust. Eelkäijaga võrreldes on uue versiooni sisemus oluliselt avaram, eriti tagaistmetel ja pakiruumis.

4.    Nelikveoline crossover: Opel Insignia Country Toureri näol lisandub Sports Tourerite valikusse maasturivälimusega nelikveoline seikleja. Uus Country Tourer on suurepärane valik talispordi harrastajatele, vabas õhus tegutsejatele ja igaühele, kes hindab isikupärast välimust.

5.    Mitmekülgne reisikaaslane: uuel aastal pakub edukas Opel Vivaro reisijatele täiesti uudsel tasemel mugavust ja paindlikkust.

6.    Extra eriline: 2017. aasta alguses liitub väikeautode segmendi enimmüüva linnamaasturi MOKKA X’iga uus crossover Opel Crossland X. Uustulnukas lisab hoogu sportlike ja samas mahukate crossoverite trendile.

7.    Väike-keskautode segmendi uus crossover: Opel laiendab oma väike-keskautode segmendi mudelivalikut: Astra ja Zafiraga liitub uus ülisportlik crossover.

Tagasi ülesse